2 червня 2015 року Центр творчості дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва організував районний захід із нагоди відкриття літніх таборів відпочинку у школах «Здрастуй літо 2015!» та гостинно приймав дітей району (школа № 50 та № 304, гімназія № 154, гімназія східних мов). Учні шкіл стали учасниками концертної програми, яку було наповнено майстер-класами та флешмобом від завзятих керівників хореографічних колективів і яскравими виступами вихованців Центру творчості (Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Викрутаси», Народного художнього колективу ансамблю естрадно-спортивного танцю «Стелз», Зразкового художнього колективу ансамблю сучасного танцю «Едельвейс», Зразкового художнього колективу шоу-балету «Dance style», Студії бальної хореографії «Лінія танцю», Вокальної студії «Веселі нотки», Студії естрадного вокалу «Консонанс», Театральної студії «Ґроно»).

Привітати дітей від імені голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації завітала начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Ірина Романенко, яка наголосила: «У дітей не повинно бути нещасливого дитинства і за це відповідаємо ми, дорослі, турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним із найголовніших наших обов’язків. Тому ми, дорослі, сьогодні і кожного наступного дня повинні зігрівати теплом та любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України».

Після концертної програми Центр творчості запропонував дітям насичену екскурсійну програму, де було представлено захопливу авіамодельну виставку літаків, також учнів було наочно ознайомлено із історією козацької доби завдяки представленим картинам, іконам, костюмам та іншим деталям експозиції. Гості побували в хаті-мазанці «Світлиця», яка також розміщена в Центрі творчості й об’єднує під солом’яним дахом елементи побуду народної творчості. Окрасою закладу є історико-краєзнавчий музей «Пам’ять», у якому зібрано не тільки історію Центру, мікрорайону «Галагани», а й зображено панораму «Визволення Святошинського району» (відкрита до 70-річчя визволення України від нацистських окупантів).

У піднесеному настрої разом із дітьми навчальних закладів району Центр творчості дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва зустрів літо 2015 та привітав усіх із Міжнародним днем захисту дітей!

Повідомляє прес-служба КМДА