Розваги і видовища, позитивні емоції, щирі посмішки навколишніх – саме такий яскравий «коктейль» до Дня захисту дітей отримали в дарунок вихованці Білоцерківського центру соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів «Шанс» м.Біла Церква. Організатор заходу – КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з Центром соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів «Шанс».

Учасникам свята презентували чимало сюрпризів. Юні вокалісти Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» міста Біла Церква подарували пісні у власному виконанні. У рамках флешмобу «Я маленький українець» вихованці «Шансу» разом із гостями виконали пісню про обереги рідної землі.

Гаряче вітали на святі шоу-театр «Тисяча і одна ніч», адже завітали на гостину вони разом із ростовими ляльками: казковим песиком, харизматичним гіпопотамом і мишкою, яка подарувала малечі шоу мильних бульбашок.

Під гаслом «Жодної хвилини без смутку!» вихователі «Шансу» разом із вихованцями зразкового лялькового театру «Фантазія» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» проводили з дітьми цього дня й веселі, динамічні розваги: різноманітні ігри з м’ячем, естафети тощо. А на завершенні заходу всіх запросили насолодитися творчими роботами вихованців гуртків технічної творчості позашкільних навчальних закладів області. Діти гідно оцінили кумедні м’які іграшки, моделі транспорту, вироби з дерева тощо.

Свято вдалося! Про це свідчили вогники в очах дітей і усмішки на устах їхніх батьків. Сподіваємося, в їхньому житті буде ще чимало таких веселих і яскравих моментів.

 

За інформацією КОДА