4-5 червня 2015 року  в Києві відбудеться конференція, присвячена запуску спільного проекту Ради Європи та Європейського Союзу «Підтримка освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини в шести країнах Східного партнерства».

У конференції візьмуть участь національні делегації із шести країн Східного партнерства: Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь, Республіки Вірменія, Грузії, Республіки Молдови та України, а також провідні експерти та співробітники Ради Європи.

До складу національних делегацій входять представники Міністерства освіти і науки України, викладачі, вчителі, лідери молодіжних об’єднань.

Учасники конференції обговорять  роботу Ради Європи у сфері освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, цілі, завдання та очікувані результати проекту, навчальні матеріали Ради Європи з цих питань, досягнення та виклики на шляху просування освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини в країнах Європи.

Представники шести країн поділяться досвідом і належними практиками використання інструментів освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини в країнах Східного партнерства. Крім того, будуть обговорені такі актуальні завдання у цій сфері, як розробка навчальних курсів та матеріалів, компетенції вчителів шкіл з питань освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, а також демократичне врядування в школах.

Місце проведення: вул. Ярославів Вал, 22; готель «Radisson Blu».

Початок заходу: 9.30.

Телефон для довідок: +38 063 261 52 48.