Нещодавно відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу на кращий ювелірний дизайн.  Серед усього розмаїття ескізів, а їх було 120, журі обрало найоригінальніші роботи, які вражають своїми ідеями, глибоким сенсом. Сам конкурс проводиться щовесни протягом п’ятнадцяти років, відкриваючи нові імена у галузі ювелірного дизайну, і судячи зі слів поціновувачів – з кожним роком ескізи еволюціонують, стають дедалі кращими, що викликає захват та віру в майбутнє творчої нації.

Ця подія не оминула і студентів Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, які вже вкотре беруть участь у ЮвелірЕкспо та одержують відзнаки як у молодіжній, так і в професійній категоріях.

Переможцями у професійній категорії стали випускники інституту Марія Усіченко (ескіз гарнітуру «Грайливе каміння») та Валерія Терзіогло (ескіз браслета-трансформера «Лелеки»). У молодіжній категорії перемогли Павло Авдєєв (ескіз кольє «Бука»), Володимир Чалий (ескіз набору прикрас «Дух дощу»), а лауреатами стали Тетяна Луценко, Марина Король, Анна Яременко, Тамара Коваль та Олеся Цах. Завдяки вмілому керівництву та високим вимогам відомого ювеліра Андрія Кулигіна студенти наполегливо працюють та вдосконалюються, відточуючи мистецькі та технологічні грані професії. Викладач прищеплює кожному учневі точність, акуратність, уважність, художній смак, тож у подальшому вони стають справжніми фахівцями. Заслужений працівник культури України Жанна Арустамян у своїй промові наголосила: «…слід відзначити, що у багатьох роботах чудово поєдналися елементи традиції з новаторськими ідеями, зрозумілими нашому сучасному світу».

За інформацією КДІДПМіД імені Михайла Бойчука