Інформуємо, що протягом липня п.р. перевізником ПАТ «ДАК «Укрвидавполіграфія» здійснювалася доставка до обласних книжкових баз підручників для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів, виданих за державним замовленням.

18-19 липня 2012 року співробітники Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту  перевірили стан розвезення підручників в Київській та Чернігівській областях.

Комунальне підприємство «Чернігівський обласний магазин наочних посібників та учбового обладнання» Чернігівської обласної ради станом на 18.07.2012 отримало 11 назв підручників для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання загальним накладом 53786 примірників; 3 назви підручників загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання в кількості 184 примірники;  4 назви підручників для учнів 11 класу загальним накладом 5685 примірників.

Усі підручники на момент перевірки були доставлені до 22 районних відділів освіти та 3-х міських управлінь освіти. На підприємстві ведеться чіткий облік навчальної літератури, створено сайт, на якому розміщено інформацію про наявність навчальної літератури та обладнання в обласному магазині, нові надходження підручників і посібників.

Обласні книжкові бази належним чином підготовлені до прийому навчальної літератури: складські приміщення приведені у відповідність до вимог санітарно-гігієнічних та протипожежних норм, а також забезпечені допоміжними засобами транспортування. Вигрузка підручників проходить оперативно протягом години. Доставка книг до районних відділів освіти проводиться згідно з графіком вивозу підручників до районів, розробленими обласними управліннями освіти і науки, та триває 2-3 дні з моменту надходження навчальної літератури.

Станом на 25.07.2012 до обласних книжкових баз доставлено близько 3,5 млн. підручників для учнів 1 класу та півмільйона підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.