Днями в Київському палаці дітей та юнацтва відбулася презентація фотовиставки «Донбас: діти війни». Участь у відкритті взяли Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко, народні депутати України – Марія Іонова, Ірина Луценко, заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба, а також представники Національної спілки журналістів України та Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського палацу дітей та юнацтва.

Проведення фотовиставки з цієї теми та її підтримка на державному рівні має привернути увагу громадськості та міжнародної спільноти до проблеми дітей війни на Донбасі.

«Сьогоднішня фотовиставка має на меті показати реальний стан речей  на Донбасі, людські долі та випробування, що впали трагічним тягарем на плечі наших маленьких співвітчизників. Фотознімки, які нам надали волонтери, фотокореспонденти, бійці АТО мають привернути увагу до страждань українських дітей та необхідності їх підтримки, зокрема й на міжнародному рівні», ? впевнена вона.

Заступник голови КМДА запевнила, що київська міська влада завжди готова надати будь-яку допомогу та підтримку переселенцям, особливо дітлахам: «Ми створюємо всі необхідні умови для надання допомоги переселенцям зі сходу України з приводу розміщення, працевлаштування, надання медичних послуг, зарахування в дитсадки та школи».

Зокрема, за словами Ганни Старостенко, на сьогодні до навчальних закладів Києва зараховано більше 12 тисяч дітей-переселенців. «Крім того, ми збільшили фінансування оздоровчих заходів під час літніх канікул, щоб і діти зі сходу України мали можливість відпочити на рівні зі столичними школярами».

За інформацією прес-центру  КМДА