Із 2 червня 2015 року на базі закладів освіти району розпочали свою роботу 10 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням (Широківська СЗШ № 1, Широківська СЗШ № 2, Новоселівська СЗШ, Калинівська СЗШ, Олександрівська СЗШ, Степівська СЗШ, Водянська СЗШ, Андріївська СЗШ, Шестірнянська СЗШ та Карпівська СЗШ Дніпропетровського району). Понад 1550 дітей району охоплено увагою досвідчених педагогів-вихователів, психологів, керівників гуртків. Діти з радістю поспішають відвідати табори, адже знають, що там цікаво проведуть свій час, досхочу повеселяться з друзями, збагатяться новими враженнями.

Відкриття I табірної зміни в усіх закладах відпочинку традиційно почалося з табірної лінійки, присвяченій Міжнародному дню захисту дітей. Із девізом на вустах «Прощавай навчання час – табір вже чекає нас» діти зі щирими усмішками та веселим настроєм зустріли літні канікули. Для учнів різних вікових категорій у таборах було проведено конкурси малюнків на асфальті «Діти малюють мир», конкурси між загонами на кращу емблему та кричалку, святкові дискотеки.

 

Із метою забезпечення змістовного дозвілля дітей у таборах відпочинку з денним перебуванням відділом освіти райдержадміністрації спільно з відділом культури і туризму, національностей та релігій райдержадміністрації,  БДТ та ДЮСШ заплановане проведення виїзних майстер-класів із виготовлення фігурок із солоного тіста, квітів із серветок, спортивних ігор та естафет «Веселі старти», товариських зустрічей з волейболу та футболу, театралізованих вистав за участю акторів та аматорів районного театру. Педагогами району розроблено плани роботи з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей, інтересів і здібностей вихованців: тематичні екскурсії до районного історико-краєзнавчого музею, на страусину ферму, до ботанічного саду (м. Кривий Ріг), до басейну (м.Інгулець); концерти, спортивні змагання з волейболу, футболу та настільного тенісу, роботу гуртків та секцій за різними напрямами: науково-технічним, художньо-естетичним, еколого-натуралістичним, туристсько-краєзнавчим. Виховна робота таборів проводиться за тематичними днями: День екології, День туризму, День спорту, День табору та загону, День гумору.

Новою та цікавою формою роботи цього року стало функціонування мовних таборів на базі закладів відпочинку з денним перебуванням. Такі цього року відкрилися на базі табору «Горішок» (Широківська СЗШ № 1), «Сонечко» (Широківська СЗШ № 2) та «Барвінок» (Шестірнянська СЗШ).

Із метою забезпечення вільного володіння дітей іноземними мовами протягом літа працюватимуть кращі вчителі іноземних мов.

За інформацією департаменту освіти і науки  Дніпропетровської ОДА