У День захисту дітей, 1 червня 2015 року, в Києві стартував соціально-освітній проект «Мобільний центр «Автобус знань», що реалізовується ГО «Здорове людство» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Головне завдання проекту – забезпечити безоплатні освітні послуги дітям з усієї України, що проживають як у великих містах, так і в віддалених райцентрах країни. Команда професіоналів – викладачі ейдетики, ефективних методик розвитку дітей, психологи – здійснюватимуть автобусний тур Україною, щоб запросити до неосяжного світу знань українських дошкільнят і школярів, а батькам і педагогам надати методичну допомогу.

Урочистий початок проекту відбувся на Софійській площі столиці, де прикрашений кульками яскравий автобус привертав увагу малечі і батьків. З виступу організаторів проекту зі сцени дитячого свята на Софії, вони дізналися про автобус і весь проект більше. Наступною зупинкою Автобусу знань став парк ім. Т.Г.Шевченка – улюблене місце сімейного відпочинку киян і гостей міста.

Цикл навчальних і розвиваючих занять та творчих майстер-класів, розпочатих у перший день довгоочікуваного літа, продовжиться у парку ім. О. С. Пушкіна у Києві вже 6 та 7 червня.

За інформацією ГО «Здорове людство»