4 червня в центральному корпусі Житомирського державного університету імені Івана Франка урочисто відкрили виставку художніх робіт житомирської самодіяльної художниці Вікторії Разбіцької.

Захід пройшов у рамках традиції організовувати в Житомирському державному університеті імені Івана Франка художні, персональні, ретроспективні виставки та проводити майстер-класи з народного декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

Цього разу шанувальникам образотворчого мистецтва запропонували пройнятися дивовижним світом полотен Вікторії Разбіцької. Серед представленого – яскраві, життєрадісні натюрморти, ліричні пейзажі, а також графічні роботи.

Відкрив виставку художніх робіт ректор ЖДУ ім. І. Франка Петро Саух. «У ЖДУ виставки відбуваються періодично, 3-4 рази на рік. І у них беруть участь не лише надзвичайно  титуловані митці, а й ті, хто лише починає свій шлях на мистецьких теренах. Надзвичайно приємно, що сьогодні ми відкриваємо виставку нашої випускниці, яка отримала дві спеціальності «Початкова освіта» та «Історія». Дуже добре, що студенти та містяни матимуть змогу насолодитись прекрасними роботами художниці-випускниці ЖДУ. Особливо сьогодні, коли ми бачимо горе й біду навколо нас. Насолоджуючись картинами, хотілося б побажати Вікторії Разбіцькій подальших успіхів і стати славетною художницею України», – сказав ректор та вручив житомирській художниці-аматору подяку за вагомий внесок у художньо-естетичний розвиток юних франківців.

Потім до слова запросили художницю, випускницю ЖДУ, а нині педагога спецшколи-інтернату для дітей зі зниженим зором Вікторію Разбіцьку.

«Сьогодні я представила роботи живопису та графіки. Тематика – натюрморти і пейзажі. Надихнули на написання картин діти та події в Україні. Перебуваючи в сучасному світі, дуже важко бути байдужим до того, що відбувається. Тому я намагаюся і хочу, щоб ви, подивившись на картини, раділи, щоб усе у вас було гаразд і всі проблеми вирішилися. І нарешті настав у нашому житті та в Україні мир», – зазначила художниця.

Виступили й учні житомирської самодіяльної художниці Вікторії Разбіцької, директор Житомирської художньої школи Житомирської міської ради Олена Дубініна, колеги та очільники громадських організацій міста.

Після відкриття кожен учасник відкриття виставки мав чудову нагоду поринути у дивовижний світ казкового та фантастичного, реального та нереального, а подеколи й глибоко філософського. Декого з відвідувачів переглянуті полотна надихнули на створення власних.

Помилуватися казковим світом природи на полотнах художниці, а також розгадати таємниці таланту шанувальники мистецтва зможуть протягом літа поточного року.

Повідомляє  прес-центру ЖДУ ім. І. Франка