Учень Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту Сергій Гужва посів 10 місце на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ із професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С», що відбувся 2 червня 2015 року на базі ДНЗ  «Ніжинський професійний аграрний  ліцей» Чернігівської області.

На обласному етапі конкурсу водіїв учень Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту посів 1 місце та отримав честь представляти свій регіон на рівні держави.

У програмі Всеукраїнського конкурсу було передбачено проведення конкурсних етапів, які складаються з  теоретичної та  практичної частин, а також урочистості та культурна програма.

Сергій Гужва зміг достойно презентувати своє місто та область. «Загалом я своїм виступом задоволений. Головне, що цей конкурс був у моєму житті. Для мене велика честь представляти рідну область на такому високому рівні. Це довіра, за яку я дуже вдячний», – коментує свою участь у конкурсі Сергій.

Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту незмінно підтверджує якість професійної освіти, перебуває в постійному розвитку та удосконаленні, аби учні мали змогу отримати справді гідну професійну підготовку.

За повідомленням прес-центру Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту