У Кривому Розі стартувала літня оздоровча кампанія для учнівської молоді. До основного комплексу заходів, що мають на меті всіляко урізноманітнити дозвілля юних мешканців міста під час літніх канікул, входить проведення туристсько-краєзнавчих свят.

Днями на базі комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Мандрівник» відбулись міні-змагання з велотуризму для дитячих закладів відпочинку дітей із денним перебуванням Саксаганського району.

Змагання проводилися з метою якісної підготовки та проведення оздоровчої літньої кампанії в 2015 році, оздоровлення та відпочинку дітей у шкільних таборах із денним перебуванням, пропаганди та популяризації велосипедного туризму, підвищення технічної майстерності юних велотуристів, пропаганди здорового способу життя, активного способу відпочинку серед учнівської молоді.

У міні-змаганнях взяли участь учні Криворізьких загальноосвітніх шкіл № 68, 124, спеціалізованої школи № 74 та вихованці гуртка «Велотуризм» Центру «Мандрівник».

Програма змагань включала змагання з фігурного водіння велосипеда (проходження між фішками таких етапів: вісімки, круг, зіґзаг, гойдалка, змійка, створ, стоп-лінія, ворота).

Змагання з велотуризму набули значної популярності серед вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків, про що свідчить і кількість учасників, і хороша підготовка, яку показали всі учасники міні-змагань.

Туризм дедалі більше захоплює дітей у районі, і вони мають змогу займатися туризмом і краєзнавством у літній період, брати участь у змаганнях, конкурсах, естафетах на базі Центру туризму «Мандрівник» та при дитячих закладах відпочинку дітей із денним перебуванням Саксаганського району. Для продовження проведення туристичних заходів у літній період діти зможуть отримати і закріпити знання, навички і вміння з туризму та краєзнавства.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА