Табір відпочинку “Сонечко” гімназії біотехнологій № 177 відвідала заступник голови КМДА Ганна Старостенко. Мета візиту:  на власні очі переконатися, як оздоровлюються та відпочивають у пришкільному таборі «Сонечко» хлопчики та дівчатка гімназії, а також обмінятися з колегами думками щодо якісного активного відпочинку дітей.

У таборі відпочинку  заплановано багато заходів, спрямованих на задоволення потреб, інтересів і творчого розвитку дітей. Уперше на базі табору створено культурно-мовне середовище, в якому учні покращують свої знання з іноземних мов. Кожен день має своє тематичне направлення: «День талантів», «День спорту», «День порад» «День Саморобкіна» тощо.  Тут наші діти під професійним наглядом отримують кваліфіковану медичну допомогу, якісно харчуються і у них просто немає вільного часу для пустощів.

Під час перебування в таборі діти мають змогу відпочити під час денного сну. Для їхнього комфорту облаштовано 9 спальних кімнат, 2 ігротеки. Режим передбачає оздоровчі процедури: вживання фітококтейлів, кисневі пінки, інгаляції. В таборі працює лікар-стоматолог. Тут кожна дитина з радістю відвідує гуртки та спортивні секції: танцювальний «Ритми юності», спортивний «Здоров’ятко» , «Чарівний пензлик». Усього працює 6 гуртків. Діти відвідують басейн, кінотеатр.

Цього року учні гімназії також мають можливість спілкуватися з носієм англійської мови, волонтером із США – Майклом. Це дає їм змогу вдосконалювати свої знання з англійської мови під час літнього відпочинку. Допомагають дітям  вивчати іноземні мови (німецьку та англійську) студенти Київського університету ім.Б.Грінченка

Повідомляє прес-центр департаменту освіти і науки КМДА