Хлопчисько обдурив систему охорони англійських аеропортів і злітав до Риму - 26.07 мальчик слетал в Рим11-річний хлопчик зумів злітати з Великої Британії до Італії, не маючи  ні квитка, ні документів, повідомляє Associated Press. Інцидент стався, коли Велика Британія, у зв’язку з  Олімпіадою в Лондоні, максимально посилила заходи безпеки, зокрема в аеропортах країни.

Як повідомили представники транспортного відомства країни, нині ведеться розслідування події. Кілька працівників аеропорту Манчестера, звідки дитина вилетіла до Риму, тимчасово відсторонені від роботи. Також припинено діяльність і кількох працівників авіакомпанії Jet2, яку хлопчик обрав для своєї подорожі. В Jet2 журналістам розповіли, що “невраховану” в аеропорту дитину виявили на борту безпосередньо під час польоту. Після приземлення юного мандрівника відправили назад. Одна з пасажирок рейсу Рим – Манчестер зазначила, що хлопчик розповідав, що полетів до Італії, оскільки збирався втекти з дому.

Тепер дитина вже возз’єдналася зі своєю сім’єю в Манчестері. Агентство не наводить коментарів батьків хлопчика щодо інциденту. Чи чекають батьків 11-річного жителя Манчестера будь-які санкції, не уточнюється.

Аналіз кадрів з камер відеоспостереження, встановлених в аеропорту Манчестера, показав, що дитині вдалося змішатися з натовпом – вона зуміла непомітно пройти контроль разом з великою родиною.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *