8 червня на базі Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  розпочалися Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти з автомодельного спорту (трасові моделі) серед учнівської молоді (віком до 13 років).

Змагання проводяться в 4 класах трасових автомоделей: «Ретро» і ЕС-24 (особиста першість), «Вантажівка» та G-33 екіпажна гонка (командна першість).

На змагання прибули вихованці позашкільних навчальних закладів із різних куточків України. Зокрема, до міста Лева завітали команди Вознесенського міського ЦНТТУМ (Миколаївська обл.), Дніпропетровського ОЦНТТУМ, Житомирського ОЦНТТУМ, Ізмаїльського міського ЦНТТУМ (Одеська обл.), Київського Палацу дітей та юнацтва, Луцького міського ЦНТТУМ (Волинська обл.), Рівненського ОЦНТТУМ. Львівщину представляють дві команди – збірна області та команда ЛОЦНТТУМ. Загалом у цих змаганнях беруть участь 36 учасників.

Із вітальним словом до учасників звернувся директор ЛОЦНТТУМ Юрій Чорненький, який гостинно відчинив двері закладу для проведення змагань. У свою чергу головний спеціаліст департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Юрій Савчин побажав школярам спортивного завзяття, кмітливості, ентузіазму та наполегливості в досягненні перемоги.

Зазначимо, що змагання триватимуть до 12 червня. Час проведення – з 9.00 до 16.00. Урочисте закриття змагань відбудеться в суботу, 13 червня.

За повідомленням Освітнього порталу Львівщини