За доброю традицією кілька років поспіль навесні в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проводиться фінальна гра КВК на Кубок ректора.

За результатами відбіркових ігор цьогоріч за престижну нагороду змагалися чотири університетські команди: «Каркаде» (факультет соціальної та психологічної освіти); «Діагноз Кашпіровського» (економічний факультет); «StudUF» (факультет української філології); «Ist_Fak» (історичний факультет).

Виступи веселих і кмітливих оцінювало компетентне журі, до складу якого ввійшли відомі люди уманської та університетської громади і справжні поціновувачі гумору.

Виступи команд-учасниць відбувалися за традиційною конкурсною програмою: візитка, біатлон і домашнє завдання. Темою цьогорічного змагання обрано «Від сесії до сесії…». Хлопці та дівчата вражали оригінальністю та гостротою слова, акторською майстерністю, комічними сценками.

Під час фінального конкурсу «Домашнє завдання» університетські команди презентували власний цікавий погляд на навколишній світ, студентське життя,  демонстрували його курйози та виклики.  Переповнена глядацька зала міського будинку культури раз-у-раз вибухала позитивними емоціями.

Завершилося феєричне свято гумору нагородженням переможців. Ректор УДПУ, професор Олександр Безлюдний привітав усіх учасників, подякував гравцям за чудову гру, вболівальникам – за шалену підтримку, а журі – за об’єктивні оцінки, та нагородив команди.  За підсумками всіх конкурсів володарем Кубка ректора УДПУ стала команда історичного факультету «Ist_Fak».

За інформацією УДПУ ім. Павла Тичини