1 вересня на Хрещатику презентуватимуть... школи - 1У перший день нового навчального року на Хрещатику від Майдану Незалежності до ЦУМу відбудеться акція «Педагогічна хвиля», де батьки зможуть ознайомитися з педагогічним потенціалом київських шкіл. Про це в прямому ефірі телеканалу «Київ» повідомив Леонід Новохатько – заступник голови Київміськдержадміністрації.

«Кожна школа, ліцей, інтернат представлять власні науково-методичні розробки, наприклад, брошури, набори ігор для 1 класу або для дитсадків. І ми, педагоги, там обміняємося досвідом, і батьки побачать, що педагогіка – це не лише дуже складна сфера, а й цікава. І,  я сподіваюся, коли ті з них, хто віддає дитину до 1 класу, прийдуть до нас на Хрещатик і подивляться, як і чого навчатимуть їх дитину, і самі  будуть серйозніше ставитися до виховання своїх дітей », – наголосив він.

Леонід Новохатько також зазначив, що цього року в дитячих садах у відновлених групах створено 1600 – 1900 додаткових місць, усього  з урахуванням нововідкритих дитячих садів в цьому році для дітей Києва відкрито ще 3000 місць.

За матеріалами kreschatic.kiev.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *