На базі Запорізького педагогічного коледжу відкрився Всеукраїнський проблемний семінар для працівників дошкільної освіти, що проходитиме у формі «Літньої школи для дорослих».

Семінар відбувається в Запоріжжі дев’ятий рік поспіль. Цьогоріч його тема «Формування основ здорового способу життя суб’єктів освітнього простору дошкільних навчальних закладів: проблеми та шляхи вирішення» зібрала освітян із різних регіонів України: Києва, Дніпропетровська, Кривого Рога, Херсона, Луцька тощо.

Як зазначив в.о. директора департаменту освіти і науки Віктор Захарчук, цей захід є вагомою подією для освітян України та справжнім святом творчості.

У його рамках працівники дошкільної освіти обговорять формування основ здорового життя у контексті розв’язання проблеми збереження здоров’я дітей і дорослих; організаційно-педагогічні умови ефективного освітнього процесу в дошкільному закладі з інклюзивної формою навчання; медико-соціальні чинники впливу на стан здоров’я дітей першого класу як орієнтир для підготовки дітей до школи; механізм впливу способу життя на стан здоров’я дитини; оптимізацію рухового режиму дитини в умовах дошкільного навчального закладу шляхом використання методики Любомира Бейби «Від руху до здоров’я» тощо.

Спільні лекції, практичні заняття, тренінги, ділові ігри, майстер-класи, презентації, флешмоб та веб-квест покликані досягти основної мети семінару – забезпечення співпраці науковців і практиків із різних регіонів України.

За інформацією Запорізької ОДА