Президент України Петро Порошенко ініціює законопроект, що дасть змогу забезпечити безкоштовними підручниками школярів, – повідомив заступник глави Адміністрації Президента Ростислав Павленко, інформує телеканал 112.

Президент України ініціює законопроект, що передбачає збільшення витрат на друкування підручників, щоб кожна українська родина мала безкоштовні підручники“, – заявив Ростислав Павленко на брифінгу в п’ятницю в Києві.

Ростислав Павленко пояснив, що йдеться про виділення додатково 365 млн грн на видання підручників для середніх шкіл. Він нагадав, що нині отримати підручники безкоштовно можуть лише діти з сімей, у яких дохід менше прожиткового мінімуму.

“Додаткові кошти спрямовуватимуть у ті регіони, де існує найбільша потреба, і на друк тих підручників, яких не вистачає. Сільські школи насамперед отримають ці підручники”, – зазначив він.

На сьогодні основна частина підручників у школах безкоштовна, проте деякі видання батьки купують за власні кошти.

Один коментар до “Усі підручники для школярів можуть знову стати безкоштовними, – Ростислав Павленко”
  1. Чи навчаться коли – небудь наші керівники чітко і зрозуміло висловлювати свої думки з приводу надзвичайно важливих проблем. Висловлювання пана Павленка, суперечать одне одному і здоровому глузду.
    То ж на що підуть додаткові кошти : на безкоштовні підручники для кожної родини чи для дітей з окремих сімей ???
    І , найголовніше ! Нові підручники вже повинні бути видруковані і передані в школи. А ви лише про це говорите і виділяєте кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *