Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації повідомляє, що Конкурсна рада з питань розгляду освітніх мікропроектів затвердила розподіл коштів, які передбачені у 2015 році в обласному бюджеті Львівщини на співфінансування мікропроектів, підтриманих місцевими громадами, за двома напрямами: «Розвиток мережі дошкільних навчальних закладів» і «Створення якісного навчального середовища. Освітні округи» (перша та друга черги).

Зокрема, Конкурсною радою підтримано 62 мікропроекти, з них за напрямом «Розвиток мережі дошкільних навчальних закладів» – 38 мікропроектів (перша черга – 31, друга – 7 за умови виділення додаткових коштів); за напрямом «Створення якісного навчального середовища. Освітні округи» – 24 мікропроекти (перша черга – 13, друга – 11 за умови виділення додаткових коштів).

За підсумками конкурсу освітніх мікропроектів з обласного бюджету Львівщини буде виділено субвенцію районним і міським бюджетам на суму 3 501 465 грн, з них за напрямком «Розвиток мережі дошкільних навчальних закладів» – 2 988 094 грн, що дасть можливість відкрити 1 029 додаткових місць у дошкільних навчальних закладах області, за напрямом «Створення якісного навчального середовища. Освітні округи» – 513 371 грн (облаштування центрів військово-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах області).

Нагадуємо, що в обласному конкурсі освітніх мікропроектів брали участь органи самоорганізації населення, громадські організації, ініціативні групи, сільські, селищні та міські ради, районні і міські відділи (управління) освіти, дошкільні, загальноосвітні навчальні заклади.

Обов’язковою умовою отримання коштів з обласного бюджету є власний внесок конкурсанта: залучення коштів місцевих бюджетів та з інших джерел, не заборонених законодавством України, до бюджету мікропроекту, у тому числі власний внесок конкурсанта у вигляді нефінансованого внеску (робота, матеріали).

Обсяг залучених коштів має становити не менше 50 % суми коштів зазначеного напряму.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу