13 червня ректор Львівського державного університету внутрішніх справ генерал-майор міліції Валерій Середа привіз 23-метровий вишитий рушник до Маріуполя.  Дата вибрана не випадково, адже цього дня виповнюється рік, як місто було звільнене від незаконних озброєних формувань. Про це повідомляє сайт ЛьвДУВС.

У п’ятницю, 12 червня, під час ранкового розводу курсанти та студенти урочисто вручили 23-метровий рушник ректорові ЛьвДУВС. Разом із кількома офіцерами навчального закладу Валерій Середа вирушив до Маріуполя. Наступного дня Валерій Середа передав рушник міському голові м. Маріуполя Юрію Хотлубею на знак єдності та підтримки.

«Це була перша перемога на нашій землі проти агресора, і ця перемога далася нелегкою ціною. Водночас ми показали окупантам, що у них не буде швидкого парадного маршу по українській землі. Маріупольці під час операції продемонстрували, що їхній вибір – Україна. Вони, як і решта громадян, відстояли своє право на європейський напрямок розвитку, – зазначив Валерій Середа. – Цей вишиваний рушник символізує нашу непохитність у боротьбі за незалежну країну. Впевнений, що Україна буде вільною сильною світовою державою. Слава Україні!»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу