Експрес-тренінг для викладачів іноземних мов провів старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON-DINTERNAL Роберт Хартіган. Експерт із Ірландії розповів освітянам, як правильно створювати атмосферу вільного спілкування під час занять із дітьми у таборах. По закінченню семінару всі учасники отримали спеціальні сертифікати.

Свій експрес-тренінг закордонний експерт Роберт Хартіган розбив на три етапи. Він розповів про те, як будувати систему викладання в мовній школі та порадив візуалізувати матеріал. Це можуть бути фільми, мультфільми або різні зображення.

Ірландський фахівець порадив не давати домашні завдання в мовних таборах і більше часу приділяти інтерактивним методикам.

Третім блоком семінару були поради щодо підбиття підсумків роботи. Тут іноземний експерт запропонував розробити власні програми-презентації того, як проходили заняття та чого вдалося досягти.

«Діти завжди хочуть, щоб було весело, цікаво, навіть смішно. Завдання вчителя – через розваги допомогти учневі підвищити свої знання та навчити його працювати у команді», – наголосив методист Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON-DINTERNAL Роберт Хартіган.

Головна порада від ірландського експерта – створити в мовних таборах атмосферу вільного спілкування дітей із вчителями.

Викладач у лінгвістичній групі Новомосковської школи № 6 Катерина Долменчук також вважає, що саме атмосфера вільного обміну думками під час занять допомагає дітям швидше опанувати іноземні мови.

«У нашому таборі англійську вивчають понад півсотні учнів 5-х і 7-х класів. Я намагаюсь зробити так, щоб наші заняття не були схожі на прості шкільні уроки. Цей тренінг для мене – можливість дізнатися про нові технології спілкування з дітьми», – сказала вчителька.

«Дніпропетровщина – одна з 12 областей України, які залучили міжнародних експертів для того, щоб навчити наших вчителів працювати в мовних групах у пришкільних таборах. Сьогоднішній тренінг є дуже корисним для наших викладачів. Основна його мета – розвиток комунікативної складової під час занять із дітьми», – зазначив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олександр Демчик.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА