У Харківському комп’ютерно-технологічному коледжі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» проходить захист курсових проектів з дисципліни «Основи баз даних і знань» англійською мовою. Студенти продемонстрували не тільки вміння говорити іноземною мовою і презентувати свої ідеї перед аудиторією, але й впевнене володіння специфічною термінологією.

Мова – це не мета навчання, а засіб комунікації і донесення своїх ідей до ширшого кола громадськості. У сучасному світі знання англійської мови набуває такого ж значення, як і, наприклад, вміння працювати на комп’ютері або навіть знання таблиці множення.

«Якщо фахівець у сфері ІТ-технологій хоче бути затребуваним на ринку праці, крім знань за фахом, йому просто необхідна англійська мова. Причому, потрібне не тільки вміння говорити на загальні теми, а й знання профільної термінології – вся комп’ютерна документація англомовна. Тому з цього року ми вирішили впровадити таку практику і дати можливість студентам донести основні ідеї їхньої курсової роботи іноземною мовою. Хочу сказати, тим, хто зважився на такий крок, все вдалося. Надалі ми плануємо розширити таку практику, а потім і ввести викладання деяких предметів англійською мовою, і таким чином вивести рівень освіти в нашому коледжі на якісно новий рівень», – зазначив директор коледжу, професор НТУ «ХПІ» Едуард Рубін.

Перс-центр ХКТК

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу