За ініціативи студентського братства Житомирського державного університету імені Івана Франка було проведено загальноуніверситетський збір коштів на потреби бійців АТО. Спільними зусиллями студенти та викладачі вишу зібрали 6 тисяч гривень.

Кошти витратили на придбання комплекту з чотирьох рацій Motorola TLKR T80 Extreme Quad, ліхтариків та запчастин до техніки. Всі ці речі проректор із навчально-методичної та виховної роботи ЖДУ ім. І. Франка Андрій Шевчук передав капітану 95 ОАЕМБр, командиру 5-ї аеромобільно-десантної роти 2-го аеромобільно-десантного батальйону Володимиру Башинському, який щиро подякував за надану допомогу.

Крім того, на зібрані кошти були придбані берці для співробітника університету Юрія Кравченка, який нині перебуває в зоні АТО.

Зауважимо, що це не перша допомога франківців захисникам України. Раніше за турботу та проявлену ініціативу в життєдіяльності 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади командування та особовий склад бригади висловили вдячність студентам ЖДУ. «Ваш внесок допоможе в вирішенні нагальних питань, що постають щоденно перед бригадою», – йдеться в подяці.

Тим часом студенти ЖДУ ім. І. Франка продовжують волонтерську діяльність і закликають пам’ятати: «В єдності наша сила! Ми маємо продовжувати допомагати захисникам країни! Слава Україні!».

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу