Таким є результат участі ректора Житомирського державного університету імені Івана Франка Петра Сауха в організованій науковим осередком факультету етнології та наук про освіту Сілезького університету XXI Міжнародній науковій конференції «Теорія і практика полікультурних досліджень», що відбулася днями в м. Цєшин (Республіка Польща).

Чергова зустріч науковців України та Польщі, співорганізатором якої став Житомирський державний університет імені Івана Франка, продовжила дискусії попередніх конференцій і була присвячена практиці міжкультурних досліджень у Польщі та світі. Цього разу науковці зосередилися на кількох важливих аспектах актуальних на сьогодні досліджень: напрями полікультурної освіти; теорії і моделі полікультурної освіти; методи збирання і оцінки даних в полікультурних дослідженнях; методологічні дилеми тощо.

Ректор ЖДУ імені Івана Франка, доктор філософських наук, професор Петро Саух був запрошений як представник наукового комітету та учасник конференції і виголосив базову доповідь «Архітектоніка і методологічні стратегії полікультурної освіти».

Результатом конференції стало запрошення ректору ЖДУ ім. І. Франка Петру Сауху  прочитати лекції студентам Сілезького університету та домовленість з Люблінським католицьким університетом Іоанна Павла ІІ створити спільне інтернет-видання з проблем філософії.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу