Табір «Сонячний», що працює на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 114, має свою цікавинку – євроклуб.

Євроклуб «Euroworld» КЗШ № 114 (керівник – Глядчишина І.Ю.) працює для того, щоб ознайомити дітей з країнами Європи і світу та розказати дітям про цікаве навчання.

Для вихованців І зміни в пришкільному таборі «Сонячний» євроклуб «Euroworld» організував «Майстерню козака Рога». За легендою, в козака Рога часто зупинялися на нічліг чумаки. За вечерею вони розповідали козаку Рогу цікаві історії зі своїх подорожей про різноманітні країни.

У майстерні організована пізнавальна програма «Навколо світу за 10 днів», під час якої діти знайомляться із цікавими сторінками з історії та культури країн світу, а щоб закріпити знайомство з тією чи іншою країною – виготовляють тематичні саморобки. Діти їх створювали з підручних матеріалів: паперу, пластиліну, ниток, ґудзиків, природного матеріалу, старих газет і журналів, використовуючи різні техніки малювання, аплікації тощо.

Так, знайомлячись із США, школярі разом із вихованцями табору здійснили віртуальну подорож до міста Альбукерке, де проходить міжнародний фестиваль повітряних куль. А щоб ця подорож запам’яталася – виготовили яскраві «повітряні кулі». Знайомство із загадковою та незвичайною Японією не обійшлося без магії. Діти за допомогою техніки малювання воском дізналися про один із символів Японії – метелика. В Іспанії відвідали фестиваль морепродуктів і ознайомились із розмаїттям риб та інших морських мешканців, а також виготовили рибок із паперу в техніці оригамі.

Знайомлячись з Італією, юні дослідники звернули увагу на один із великих діючих вулканів Етна, і вирішили створити з пластиліну свої вулкани. Усі дитячі вулкани стали діючими і вивергали «лаву», звісно, не без допомоги знань із хімії. Коли дійшли до Франції – оглянули знамениту Ейфелеву вежу й познайомилися з птахом, що є національним символом країни – галльським півнем.

Також учасники клубу поглибили знання з історії та культури рідного краю, дізналися про історію вертепу та виготовили ляльку-маріонетку у вигляді лелеки, що вважається символом України.

Діти із великим задоволенням відвідують гурток, докладають чимало зусиль для створення поробок і вже знають, що світ не обмежується власними кордонами.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА