Київський міський голова Віталій Кличко затвердив Порядок стажування студентів вищих навчальних закладів у секретаріаті Київради та в Київській міській державній адміністрації. Підписане відповідне розпорядження  міського голови.

Так, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту доручено провести у 2015 році конкурсний відбір студентів ВНЗ для проходження стажування у два етапи. Перший етап конкурсу має відбутися до 26 червня цього року, а другий – до 3 липня 2015 року. У свою чергу секретаріат Київської міської ради та структурні підрозділи КМДА до 19 червня мають подати до профільного Департаменту пропозиції стосовно необхідної кількості студентів вищих навчальних закладів у розрізі спеціальностей для проходження стажування.

«Залучення молодих фахівців до роботи в органах місцевої влади – це прекрасна можливість для них здобути практичний досвід. У свою чергу ми готуємо нове покоління сучасних політиків, професійних управлінців та ефективних менеджерів, які мають свіжий і актуальний погляд на те, який вигляд має мати європейська столиця та Україна загалом. Сподіваюся, студенти зацікавляться такою пропозицією й активно долучаться до ініціативи міської влади», – сказав керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

Одним із завдань стажування є формування кадрового резерву для органів державної влади та місцевого самоврядування із числа студентів, які пройшли стажування, а також сприяння підвищенню професійних знань та кваліфікації молоді.

Крім того, така співпраця з молоддю вкотре демонструє відкритість міської влади та сприяє налагодженню контактів між владою та студентством.

Стажування може відбуватися у двох формах:

повний робочий день (з 9 до 18 години);
неповний робочий день – зайнятість із 9 до 13 або з 14 до 18 години.

Інформація КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *