17 червня у столичному аеропорту Бориспіль урочисто зустріли українських синхроністок – бронзових призерок І Європейських ігор. На Батьківщину українські спортсменки та тренери повернулися на чолі з президентом Національного олімпійського комітету Сергієм Бубкою.

З квітами, вдячними та радісними словами зустрічали наших спортсменок заступник міністра молоді та спорту України – керівник апарату Микола Даневич, віце-президент НОК України, президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, директор департаменту олімпійського спорту Мінмолодьспорту Роман Вірастюк, начальник відділу єдиноборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту Нельсон Гайріян, представники Національного олімпійського комітету України, рідні, близькі, журналісти.

Під час зустрічі керівники спортивного відомства привітали дівчат із успішним виступом на Євроолімпіаді та відзначили, що пишаються їхніми досягненнями.

Зі свого боку спортсменки подякували за теплий прийом та поділилися з присутніми своїми враженнями від змагань, розповіли про плани на майбутнє.

Зазначимо, що в командних змаганнях і довільній програмі українські синхроністи – Валерія Апрелєва, Валерія Бережна, Вероніка Гришко, Анна Єсіпова, Яна Нарєжна, Аліна Шинкаренко, Катерина Ткачова, Єлизавета Яхно – здобули дві бронзові нагороди. Ще одну «бронзу» Європейських ігор Яна Нарєжна і Єлизавета Яхно взяли у дуетах.

За інформацією Мінмолодьспорту