«Що ви знаєте про літо?», – поцікавились рятувальники головного управління ДСНС України у Миколаївській області у вихованців дошкільного навчального закладу  № 69. «Це коли на дворі тепло, можна довше гратися на дворі, коли ми з батьками їдемо на море…», – вигукували наперебій малюки.

І справді, літо — це найулюбленіша пора року і дорослих, і малих. Сезон канікул і відпусток, безліч ідей та можливостей для сімейного відпочинку. Однак, на жаль, разом із яскравими емоціями та враженнями на дорослих та малих може чатувати і небезпека, притаманна саме літній порі року. Це створює потенційний ризик виникнення надзвичайної події чи ситуації за участю дітей – юних дослідників і винахідників, яким так і кортить дізнатися про все самостійно.

Як завжди рятувальники підготували цікаву та змістовну програму, в рамках якої діти грали у веселі ігри, відповідали на запитання вікторин, розгадували загадки.

Основні небезпеки, про які сьогодні поговорили, це і отримання влітку теплового чи сонячного удару, і небезпечні комахи та тварини, яких можна зустріти в парку, на галявині чи просто на подвір’ї, і можливість виникнення надзвичайної події на водних об’єктах в разі недотримання правил безпечної поведінки тощо.

«А чи знаєте ви, що не можна йти на пляж без дорослих, а тим паче заходити у воду без їх нагляду? А вам батьки та вихователі розповідали, що не можна довго перебувати на сонці?», – запитували рятувальники у малюків. «Так!!!», – із завзяттям відповідали діти на правильні твердження співробітників служби порятунку, і всі розповідали, чого робити не можна в жодному разі.

Діти отримали багато яскравих вражень і позитивних емоцій від зустрічі із співробітниками Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, дізналися багато цікавої та корисної інформації, закріпили наявні знання щодо правил безпечної поведінки, а найактивніші отримали невеличкі сувеніри.

Повідомляє  ГУ ДСНС України у Миколаївській області