16 червня 2015 року під головуванням заступника голови – директора департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ігоря Івасюка відбулося перше засідання робочої групи зі сприяння організації роботи Донецького національного університету в місті Вінниці.

Під час зібрання представники ДонНУ спільно з органами обласної влади шукали шляхи та механізми вирішення проблемних питань ВНЗ, який з осені минулого року працює в обласному центрі.

Зокрема обговорили питання щодо розселення нинішніх і потенційних студентів Донецького національного університету в м. Вінниці. Ректор навчального закладу Роман Гринюк зауважив, що вони очікують поповнення на дві з половиною тисячі студентів.

Також під час засідання розглядали можливі шляхи вирішення соціально-побутових проблем викладачів Донецького національного університету у м. Вінниці, зокрема питання забезпечення їх житлом.

За результатами першого засідання робочої групи прийняте рішення провести дві наради. Першу – з представниками Вінницької міської ради й «Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву»; другу – з керівниками вищих навчальних закладів області та з директорами професійно-технічних закладів освіти.

Нагадаємо, відповідно до доручення Президента України Петра Порошенка від 4 березня 2015 року № 1-1/101, задля забезпечення організації навчально-виховного процесу та соціально-побутових умов студентів і викладачів Донецького національного університету в м. Вінниці, розпорядженням голови облдержадміністрації Валерія Коровія 3 квітня було створено робочу групу з організації роботи Донецького національного університету в м. Вінниці. Очолив її заступник голови – директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ігор Івасюк.

За інформацією департаменту освіти і науки Вінницької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *