У рамках Концепції Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2016 – 2020 роки”, що нині перебуває на стадії затвердження, Мінмолодьспорту забезпечуватиме створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації української молоді. На цьому наголосив заступник міністра молоді та спорту України Сергій Митрофанський на парламентських слуханнях “Сімейна політика в Україні – цілі і завдання”, що відбулись 17 червня у Верховній Раді. 

Зокрема, до основних напрямів роботи належать формування патріотичного та активного громадянина своєї країни, заохочення та сприяння молоді у прагненні до самостійного життя, розвиток та утвердження інституту сім’ї, – зауважив Сергій Митрофанський.

“Міністерство молоді та спорту готове, відповідно до наданих повноважень, долучатись до системної роботи, спрямованої на поліпшення становища сімей, зокрема, залучати молодь до соціальних програм, спрямованих на орієнтацію молоді на сімейний спосіб життя, формування відповідального батьківства”, – зазначив заступник міністра у своїй промові.

За інформацією Мінмолодьспорту 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.