За останні роки в Україні значно зросла кількість дітей з ознаками короткозорості, – повідомив головний позаштатний дитячий офтальмолог України Юрій Барінов у Львові  під час наради-семінару провідних офтальмологів України.

«За останні роки активно зросла кількість дітей з ознаками короткозорості через постійну роботу з комп’ютером та через посилене навчання. При цьому найчастіше звертаються за допомогою учні старших класів і студенти. На сьогодні в Україні приблизно кожна 4 дитина в школі страждає на короткозорість. Вилікувати цю хворобу цілком неможливо, але поліпшити зір – реально, однак це потребує спеціальних вправ та бажання», – сказав Юрій Барінов.

«Дитяча офтальмологія в Україні на дуже високому рівні, навіть якщо рівнятися на високорозвинуті країни Європи. Наші офтальмологи працюють дуже добре, якісно та совісно», – зазначив Юрій Барінов.

Додамо, що за статистикою ВООЗ, 80 % сліпих дітей чи тих, які мають інші вади зору, на ранніх стадіях могли б вилікувати свої хвороби, якби в Україні було спеціальне обладнання та якісна діагностика.

За повідомленням www.lviv.tv