16 червня 2015 року на базі Науково-технічної бібліотеки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотеки ВНЗ України у процесі імплементації Закону «Про вищу освіту» та інформатизації суспільства».

Представники 96 бібліотек вищих навчальних закладів України зібралися на Прикарпатті, щоб обговорити пріоритетні напрями діяльності, відповідно до змін у законодавстві, та визначити завдання, що мають відповідати основним положенням проекту Концепції якісних змін бібліотек, задля забезпечення сталого розвитку України (до 2025 року).

Окрім ІФНТУНГ, співорганізаторами конференції виступили: Наукова бібліотека ім. М. Максимовича Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та Наукова бібліотека Львівського національного університету ім. Івана Франка.

16 червня відбулося засідання Науково-методичної бібліотечної комісії Міністерства освіти та науки України. Учасники конференції також мали змогу відвідати музей історії університету та геологічний музей ІФНТУНГ, мінералогічна колекція якого належить до Національного надбання України.

17 червня відбулось офіційне відкриття конференції. З вітальним словом до присутніх звернулися: проректор із науково-педагогічної роботи, професор Олег Мандрик і директор Науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ Ярослава Пилип.

Після урочистого відкриття розпочалась робота пленарного засідання, що пізніше продовжилась у форматі секційних засідань.

Обговорення актуальних питань проходило в рамках засідань 5 секцій:

Нові тенденції в інформаційному обслуговуванні студентської молоді, роль соціокультурної діяльності університетської бібліотеки.

Рекламно-інформаційна та видавнича діяльність бібліотек вищих навчальних закладів.

Інформаційні ресурси та технології у бібліотеках ВНЗ України.

Формування та збереження бібліотечних фондів, їх книгознавчі дослідження.

Науково-методична діяльність бібліотек вищих навчальних закладів: інновації, практичний досвід.

Робота Всеукраїнської науково-практичної конференції «Бібліотеки ВНЗ України у процесі імплементації Закону «Про вищу освіту» та інформатизації суспільства» на базі Науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ триватиме до 19 червня 2015 року.

За інформацією Івано-Франківського національного
технічного університету нафти і газу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу