23 червня в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться церемонія нагородження лауреатів міжнародного конкурсу для української молоді «Життя — Тобі…».

Спеціальною гостею буде Марина Порошенко, дружина Президента України, голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка, для якої різностороння допомога дітям – пріоритетний напрям діяльності.

Організатори конкурсу — Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» та норвезько-українська громадська організація «Maidan Norway».

У церемонії нагородження візьмуть участь визначені міжнародним журі лауреати цього конкурсу з різних регіонів України –  міст Краматорська та Маріуполя Донецької області,  Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська, Херсона, а також з Криму, Миколаївщини, Житомирщини, Львівщини, Кіровоградщини, Сумщини, Полтавщини і Волині.

Під час проведення нагородження відбудеться презентація книги «Життя – Тобі…» (видавництво «Апріорі»), до якої ввійшли кращі конкурсні роботи, а також відкриється виставка малюнків учасників конкурсу та презентація інтерактивної карти й інфографіки.

Місце проведення:  актова зала головного корпусу  університету (вул.С. Бандери, 12).

Початок: о 13:00.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 258-01-51, 0961710356 (Люба Литвин), 0678109545 (Наталя Мартинишин) чи на e-mail: iiec@miok.lviv.ua

            Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

 

Довідково

Проект «Життя – Тобі…» реалізується Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка»  спільно з норвезько-українською громадською організацією «Maidan Norway» під егідою Міністерства освіти і науки України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії.

На конкурс, що тривав півроку, надійшло понад 7000 робіт від авторів з усіх регіонів України, зокрема з окупованих територій, а також із Греції, Іспанії, Норвегії, Польщі, Португалії і Франції.

До складу журі ввійшли відомі діячі – Віра Вовк (Бразилія), Ольга Герасим’юк (Україна), Лариса Івшина (Україна), Ігор Калинець (Україна), Анатолій Кирилюк (Норвегія), Ірина Ключковська (Україна), Мартін Паулсен (Норвегія), Мар’яна Савка (Україна), Орися Сушко (Канада), Олександр Тимчук (Норвегія), Анна Хранюк (Польща), Орест Білоус (Україна), Орест Скоп (Україна), Валерій Шаленко (Україна), Роман Яців (Україна). Вони обрали 20 лауреатів і 120 дипломантів конкурсу, а також визначили 118 кращих конкурсних мистецьких робіт для експонування на виставці.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу