У червні на Одещині стартував проект «Літні мовні табори». На базі загальноосвітніх навчальних закладів працює 86 мовних таборів, їх відвідують 5434 учні.

Умови спілкування іноземною мовою різні: це може бути як півгодинна гра, так і чотиригодинна сцена. Крім інтерактивних та інтенсивних занять з іноземної мови, дітей чекають цікаві конкурси, вікторини, майстер-класи та танцювальні батли, тематичні дискотеки та бали, відвідування музеїв, екскурсії.

Заняття в мовних таборах відрізняються від уроків, є добровільними і безкоштовними. Для учнів молодших класів – це час практики іноземної мови, для старшокласників – шанс заощадити на репетиторах і подолати мовний бар’єр.

На допомогу вчителям до проекту активно долучилась майже сотня студентів-волонтерів вищих навчальних закладів: Одеського національного університету ім.І.І.Мечникова, Міжнародного гуманітарного університету, Одеського педагогічного коледжу.

Позитивну оцінку проекту дають не тільки учні та вчителі, але й батьки, які не тільки залюбки беруть участь у заходах, а продовжують практику спілкування з дітьми іноземною мовою вдома.

В Одесі мовні школи функціонують на базі 18 пришкільних таборів. Понад 3 тис. учнів з цікавістю беруть участь у конкурсах, вікторинах, тренінгах.

Одеським НВК «Гімназія № 7 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» започатковано традицію таборування дітей на гірськолижній спортивній базі «Тисовець» Сколівського району Львівської області.

Діяльність табору організована в дві зміни. Програма табору має чітку організаційну структуру. В ній чергуються заняття, розваги, екскурсії. Учні постійно зайняті інтелектуальними тренінгами та корисним розвивальним дозвіллям. На ранкових заняттях з англійської мови діти засвоюють лексику з певної теми, а по обіді практично закріплюють свої знання в походах, на екскурсіях, у процесі підготовки до тематичних вечірок, квестів, флешмобів.

За інформацією департаменту освіти і науки Одеської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *