Високу температуру, біль у горлі, розростання аденоїдів, отит тощо вилікує морозиво!!

1.Температура: найпростіше. Це фізичний метод охолодження. У розумних рамках дуже допомагає. 

2.Біль у горлі: більшість льодяників від болю в горлі мають «охолоджуючий ефект».  Але замість всіляких ароматизаторів, барвників краще взяти і застосувати безпосередній охолоджуючий «агент», тобто морозиво. Помалу, не гризти і не ковтати шматки льоду, а повільно відчувати ефект знеболення. Корисна симптоматична терапія. 

3. Розростання  аденоїдів, катаральний ексудативний отит, тубоотит. Метод спрямований на зменшення проявів запалення, а саме на зменшення набряку. Саме ці діагнози, навколо яких лікарі завжди сперечаються щодо вживання морозива для полегшення стану. Тому що, можливо, в дитини вже сформувався «хронічний осередок інфекції», що тільки при переохолодженні спровокує ускладнення хвороби. Однак є чотири важливі моменти, де “поїдання морозива” може вчасно врятувати ситуацію:

  • дитина здорова, захворіла на  отит або тубоотит вперше і раніше про хронічні хвороби не йшлося;
  • отит або тубоотит під час купання здорової дитини;
  • повільне щоденне і поступове привчання дитини з аденоїдами до поїдання морозива спочатку маленькими порціями, потім як піде.

До речі, одразу після видалення аденоїдів рекомендується розсмоктувати лід або заморожений сік – це провокує спазм судин і зменшує кровотечу з рани.

Отже, під час  ангіни, ГРВІ, температури, застуди можна їсти морозиво!!! 

За інформацією klubkom.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *