Наприкінці минулого тижня, на базі навчальних закладів Нікопольського району Дніпропетровської області відбувся обласний семінар для спеціалістів управлінь та методистів відділів освіти з питань фізичної культури на тему: «Інтеграція олімпійської освіти в навчально-виховний процес школярів».

Методист відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації Володимир Горобей виступив з доповіддю стосовно взаємодії відділу освіти, навчальних закладів району з обласним відділенням НОК України з питання впровадження олімпійської освіти в навчально-виховний процес та позашкільну роботу.

На круглому столі, вчителі фізичної культури району разом з учасниками семінару обговорили тему «Олімпійська освіта в дії».

Учасники семінару ознайомилися з роботою єдиного в Україні шкільного музею спортивної слави Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст., яку презентували вчителі фізичної культури школи – Микола Корнєв та Олександр Клименко, а в історико-краєзнавчому музеї школи учасники семінару ознайомились з експозицією розвитку козацтва на Нікопольщині.

Другий день семінару розпочався з відвідування могили кошового отамана війська Запорізького – Івана Сірка. Юні екскурсоводи, під керівництвом директора Капулівської ЗОШ І-ІІІ ст . Валентини Балюк, висвітлили основні дати життя та діяльності видатної особи.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА