Закінчення школи – це значний, уже завершений етап у житті підлітка.  Наступним важливим кроком є вступ до вишу. Як компенсувати витрачений час на процес вступу, коли ще залишився рефлекс літніх канікул? Кожен цьогорічний абітурієнт хоч трохи, але заздрить тим дітям, які зараз байдикують на літніх канікулах.

Відпочинок як нагорода

Одразу після шкільних іспитів, останнього дзвінка абітурієнти складають ЗНО, і для всіх, хто вдало склав тестування, починається вступна кампанія. Діти разом із батьками нервують з різних причин: починаючи від вибору ВНЗ і майбутньої спеціальності та продовжуючи поданням документів, складанням вступних іспитів.

Цей весь процес триває щонайменше два місяці літа. Батьки мають розуміти, що для їхнього чада це великий стрес, тому, коли всі випробування подолано й у списку студентів є імена ваших дітей, чом би не влаштувати їм відпустку-свято перед новим навчальним роком уже  у вищій школі?

Тим паче, що відпочинок може стати додатковим стимулом для вашої дитини при вступі.

Відволіктися, змінити обстановку

Серпень – чудовий місяць для відпочинку на морі, немає такої спеки, як у перші два місяці, коли молодь старанно готувалася до нового життя. Хоча б 10 днів, проведених у дружньому, родинному колі на морі або за містом, відкриють друге дихання для здобуття нових знань, позбавлять відчуття втоми та будуть приємною нагородою за, здавалося б, нездійсненні подвиги під час вступної кампанії.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу