Фестиваль  “Веселка миру”, створений задля популяризації європейських цінностей, зокрема здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру і майбутнього, об’єднав понад 150 осіб із різних регіонів України та Словацької Республіки.

Конкурси в номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Образотворче, декоративне-ужиткове та прикладне мистецтво», «Літературно-музично-спортивні міні-композиції «Молодь обирає здоров’я» виявили найталановитіших. Тож 22 червня у приміщенні Управління сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації відбулась церемонія нагородження.

Заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту – начальник управління сім’ї, молоді та спорту Олексій Трофимов привітав переможців фестивалю, які гідно представили Україну та здобули перші місця.

Грамотами відзначено:

номінація «Вокал», I місце:

Стаднік Павло, студент Національного університету біоресурсів і природокористування України;

Ірина Бойко, студентка Національного університету біоресурсів і природокористування України;

Народний ансамбль пісні і танцю «Колос» Національного університету біоресурсів і природокористування України;

номінація «Образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво», I місце:

Іванова Мирослава, вихованка Палацу дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва

Чалий Геннадій, учень СЗШ І–ІІІ ст. № 307 м. Києва

Також за участь у фестивалі та високу виконавську майстерність відзначено грамотами Якимчука Володимира Яковича, художнього керівника народного ансамблю пісні і танцю «Колос» та Музальова Валерія Олексійовича, керівника танцювальної групи народного ансамблю пісні і танцю «Колос».

Довідково

Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру» тривав із 30 квітня до 3 травня в місті Стара Любовня (Словацька Республіка).

Організатори фестивалю: Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Всеукраїнська благодійна асоціація «Рівний – рівному» та Словацька громадська організація «Амос» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України, під патронатом мера міста Стара Любовня Любоша Томка.

За інформацією Мінмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу