Одинадцятирічний індус Танішк Абрахам закінчив American River College в Каліфорнії, здобувши вищу освіту відразу в трьох сферах: математиці, лінгвістиці і природничих науках. Як повідомляє NBC News, він став наймолодшим випускником в історії навчального закладу.

В інтерв’ю кореспондентам хлопчик розповів, що через значну різницю у віці йому не завжди вдавалося знайти спільну мову з однокурсниками. Втім, у більшості випадків він успішно долав цю перешкоду. А після вступу до коледжу його обрали віце-президентом однієї з студентських організацій.

За словами батьків юного “розумника”, його здібності вони виявили в дуже ранньому віці. Значно випереджаючи у розвитку своїх однолітків, Танішк зовсім недовго ходив до дитячого садка, а вступивши до школи, практично відразу перейшов на домашнє навчання, оскільки вчитися разом з усіма йому було «нудно».

Після закінчення школи у 10-річному віці хлопчик вступив до каліфорнійського коледжу і засвоїв навчальну програму за рік, здобувши навчальні ступені в математиці, лінгвістиці та фізиці.

Також Танішк Абрахам зазначив, що дуже хоче стати лікарем або медичним дослідником і мріє бути президентом США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *