Ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка Петро Саух здійснив переговори з представниками Вищої школи управління охороною праці в м. Катовіце (Республіка Польща) щодо можливостей подальшої співпраці навчальних закладів.

Канцлер Вищої школи Малгожата Сікорська та фахівець зі справ міжнародної діяльності Клавдія Тирала ознайомилися зі спектром можливостей зарубіжної співпраці ЖДУ ім. І. Франка: проведення наукових зустрічей, семінарів, конференцій, оформлення наукових проектів, організація академічних обмінів, розробка процедури участі у програмі «Подвійний диплом» та ін.

Цікавою виявилася пропозиція участі в програмі «Подвійний диплом», тим паче, що серед напрямів і спеціальностей Вищої школи управління охороною праці в м. Катовіце та ЖДУ імені Івана Франка є схожі: менеджмент і адміністрація, управління навчальними закладами, англійська філологія тощо.

Найяскравішим моментом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю та рамкової угоди між двома навчальними закладами, що обумовлюють серію освітніх та культурно-наукових заходів.

«Сподіваємося, що підписання угоди стане початком доброї і плідної співпраці наших університетів і розгорне перед нами нові обрії для розвитку освіти й науки Польщі й України», – підсумував результати зустрічі ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу