25–27 червня 2015 року з ініціативи КЗКОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на базі навчальних закладів Львівської області відбувся міжрегіональний семінар-практикум «Національно-патріотичне виховання  особистості засобами екскурсійно-краєзнавчої діяльності в системі позашкільної освіти».

Протягом трьох днів 25 керівників позашкільних навчальних закладів Київщини активно обмінювалися  з колегами зі Львівщини  досвідом роботи щодо  створення  ефективних моделей формування громадянина та патріота України, збагачувалися  інноваційними практиками патріотичного виховання дітей.

Освітян Київщини гостинно вітали  колеги та вихованці Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, Сколівського  районного будинку дитячої та юнацької творчості, Львівської дитячої школи народних мистецтв, Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму.

У ході семінару презентовано регіональні моделі патріотичного виховання дітей в умовах позашкільних  навчальних закладів Київщини та Львівщини.

Під час роботи методичної майстерні та круглого столу обговорено пріоритети й актуальні питання національно-патріотичного виховання молоді засобами позашкільної освіти. Представлено модель оздоровлення обдарованих вихованців гуртків і дітей соціально незахищених категорій на базі літнього оздоровчого табору  «Ватра» у с. Гребенів Сколівського району.

Незабутні враження та емоції залишаться надовго після насиченої і цікавої екскурсійної програми, зокрема неповторних і змістовних екскурсій «Храми Львова», «Львів середньовічний», екскурсії  до Національного парку «Сколівські Бескиди», пішохідних прогулянок вулицями Львова та гірськими стежками Карпат.