Російський прем'єр закликає щось робити з корупцією в освіті - 1327568294 medvedevЯк повідомив російський прем’єр, треба посилити боротьбу з корупцією, що процвітає в сфері освіти. «Чесно кажучи, люди частіше стикаються з корупцією в освіті, ніж з корупцією чиновників. Це сталося в останні роки. Коли я навчався, ситуація звичайно не була стерильною, однак корупції не було», – сказав Медведєв.

За словами Дмитра Медведєва, докази корупції в сфері освіти досить таки складна тема.

«Говорячи про корупцію у вишах, ми маємо на увазі не тільки ситуації, коли викладачі вимагають грошей від своїх студентів, що, втім, відбувається досить часто. Найчастіше такі ситуації відбуваються в навчальних закладах з низькою акредитацією, оскільки там слабкий викладацький контингент», – зазначив прем’єр.

При цьому Дмитро Анатолійович звернув увагу на те, що є і складніші форми корупції. Як приклад він навів ситуацію, коли батькам пропонують допомогти вишу або іншому навчального закладу при розв’язанні якихось проблем. «Такі інциденти відбуваються не тільки в Москві, а й в інших містах Росії. З цим потрібно щось робити», – заявив Медведєв.

 За матеріалами uaonline.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *