Колектив викладачів, співробітників і студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, відгукуючись на події сьогодення в нашій державі, став активним учасником  волонтерського руху.

Органами студентського самоврядування спільно із молодіжними громадськими організаціями регіону реалізовано чимало цікавих проектів, проведено безліч корисних заходів, більшість із яких мали національно-патріотичне спрямування. Серед них – благодійна університетська акція «Мистецтво заради миру», збір коштів на допомогу захисникам України, пораненим бійцям та їхнім сім’ям, студентам, які постраждали в зоні АТО, добродійні ярмарки улюблених книжок та «Кухні народів світу», різноманітні майстер-класи, зокрема, з виготовлення оберегів для захисників України. Важливими і дуже помітними подіями були зустрічі з бійцями АТО як у стінах університету, так і з пораненими у госпіталях.

Діяльність студентської соціально-психологічної волонтерської служби, що діє при факультеті соціально-психологічної освіти, а також волонтерських служб інших факультетів набула місцевого та регіонального значення. Студенти-волонтери постійно проводять благодійні акції, наразі триває збір гуманітарної допомоги для біженців зі східних областей України та бійців АТО. Зокрема, вже перераховано кошти на лікування пораненого 21-річного військовослужбовця Олександра Попруженка.

Нещодавно голова Уманської міськрайонної волонтерської організації “Разом” Сергій Мельник на ім’я ректора університету, професора Олександра Безлюдного надіслав листа, в якому подякував колективу вишу за свідому громадянську позицію та активну участь у волонтерській роботі. Також колектив організації «Разом» висловив особливу подяку студентам-волонтерам Євгену Романчуку з факультету української філології, Марії Титаренко з мистецько-педагогічного та Мирославі Стецько з історичного факультетів за високі моральні якості, активну громадянську позицію, патріотизм.

А керівник Уманського волонтерського центру допомоги армії Євген Пухальський висловив подяку студентам історичного факультету Станіславу Блажчуку та Мирославі Стецько за активну громадську позицію, любов до України та підтримку учасників АТО.

Студенти УДПУ сприйняли подяки волонтерських організацій як заохочення до подальшої активної благодійної роботи на підтримку українських захисників, адже переконані: чужої біди не буває.

Відділ зв`язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу