Щиро вітаю українську делегацію з початком XXVIII літньої Універсіади-2015, яка стартує у Південній Кореї, в місті Кванджу.

Україна довірила захищати честь вітчизняного спорту 137 найсильнішим, фаховим і підготовленим студентам-спортсменам. На цих престижних міжнародних змаганнях ви розпочинаєте свій шлях до спортивних звершень.

Сьогодення вимагає від всіх студентів, а від вас особливо, мужності, стійкості, рішучості й відваги. На допомогу завжди приходить спорт, який загартовує не тільки у спортивній боротьбі, але й у щоденному житті, виховує найкращі людські якості.

Вірю, що спортсмени-студенти успішно подолають вершини світового спорту, своїми досягненнями викликатимуть почуття гордості у співвітчизників, захоплення у шанувальників, стануть прикладом для наступних поколінь студентів і школярів.

Усій нашій команді на XXVIII літній Універсіаді бажаю міцного здоров’я, спортивної наснаги, бойового духу, щоб виступити на змаганнях достойно і максимальну кількість разів піднятися на п’єдестал переможців.

 

З повагою, Міністр освіти і науки України                                   Сергій Квіт