Першокласників щороку стає більше на 3 тисячі, а молодим педагогам доплачуватимуть - У Києві останні кілька років до першого класу йде на 3 тисячі більше дітей,  повідомив Леонід Новохатько – заступник голови Київміськдержадміністрації.

«У нас не збільшуватиметься кількість учнів у класах, вірніше, не вийде за рамки санітарних норм – до 30 учнів. Сьогодні є і 18, і 25 дітей, але коли я викладав, у мене було 37. Це багато, бо опитати 37 осіб, тримати їх постійно в тонусі, перевірити домашні завдання дуже важко. А до 30 – це вже більш-менш нормально. Влада вирішує питання двома шляхами: перший – відкриття нових шкіл і реконструкція існуючих, друге – впорядкування та відкриття шкільних приміщень, що останніми роками не використовувалися», – повідомив він.

Новохатько також зазначив, що в школі може бути 2 – 4 вакансії, а в дитсадках нині – по 10 – 15 вільних робочих місць. Віддати їх планують випускникам університету імені Б. Грінченка. До того ж, якщо на роботу приходить випускник педінституту або університету, який навчався на відмінно, міська влада протягом 3 років доплачуватиме йому надбавку  50 % від окладу.

За матеріалами kreschatic.kiev.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *