Стажування проводитимуть на німецьких підприємствах у сфері ресторанно-готельного бізнесу та медичній сфері.

Про інвестиційний потенціал Львівщини та навчання і стажування в Німеччині студентів навчальних закладів Львівщини говорили днями під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з делегацією Вільної землі Тюрінгія (ФРН) на чолі з членом правління “Тюрінгійської Агенції Європейських Програм” Ліліаною Грицишин і генеральним директором Торгово-промислової палати Тюрінгії Геральдом Груссером, повідомляє прес-центр Львівської ОДА.

“Для нас дуже важливо, щоб візит генерального директора Торгово-промислової палати Тюрінгії спровокував позитивний сигнал для вашого бізнесу”, – сказав Олег Синютка. – Сьогодні іноземні компанії, які працюють на Львівщині, мають достатньо хороші темпи розвитку, вони збільшують кількість працівників і власні потужності”.

Натомість Геральд Груссер повідомив, що Вільна земля Тюрінгія вже десять років активно співпрацює з Україною.

Окрім цього, Геральд Груссер розповів, що вже реалізовується проект щодо навчання та стажування студентів коледжів Львівщини на німецьких підприємствах у сфері ресторанно-готельного бізнесу та медичній сфері. Водночас заплановано впровадження аналогічного проекту також у промисловому секторі.

За його словами, успіх німецької освіти полягає у тому, що вона є дуальною, тобто впродовж навчання студент одночасно стажується на певному підприємстві.

Геральд Груссер також наголосив, що представники німецьких компаній дуже задоволені українськими стажерами, які демонструють високий професіоналізм і наполегливість.

“Студенти, які вчитимуться на наших підприємствах, згодом, повертаючись додому, будуть представниками німецьких компаній тут, на Львівщині”, – резюмував генеральний директор Торгово-промислової палати Тюрінгії.

“Ми зацікавлені, щоби наша молодь інтегрувалася у європейське суспільство, бо разом із навчанням приноситиме в Україну європейські стандарти, – зазначив очільник Львівської ОДА. – Водночас ми готові адаптувати нашу систему професійно-технічної освіти до потреб інвестора, який прийде на цей ринок”.