У Міжнародному центрі дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP своє «літо інтелекту» провели юні хіміки та біологи. Кілька днів  учні слухали лекції, виконували практичні роботи з основ дослідницької діяльності, поглиблювали знання з профільних дисциплін, знайомились із загальними правилами та рекомендаціями щодо проведення наукових досліджень.

Із школярами працювали фахівці Інституту хімії високомолекулярних сполук НАН України, Центру спеціальної підготовки Української служби порятунку та НЦ «МАНУ».

Вивчення хімії та біології не обмежилося проведенням лекційних і практичних занять. Викладачі застосували нову методику подання матеріалу: паралельно з навчанням учасники школи отримали теми наукових робіт, які вони мали дослідити протягом семи днів і презентувати в передостанній день. Проекти МАНівці готували групами від двох до шести учасників у кожній.

Загальний рівень учасників школи досить високий, більшість із них уже виконували дослідницькі роботи, тому вміли працювати в програмах Microsoft Excel і Microsoft Word, аналізувати результати, використовувати різні методики. Однак викладацький колектив вирішив ускладнити процес, запропонувавши теми наукових робіт, які виконують у вищих навчальних закладах для захисту дипломів. Деякі учні показали навіть вищий рівень, ніж студенти.

Під час проведення практичних занять школярі мали змогу, окрім закріплення теоретичних навичок, виконати необхідні експерименти для свої наукових розвідок. Зокрема, учасники літньої школи навчилися аналізувати якість води і виявляти фальсифікацію харчових продуктів, тобто перевіряти, чи виробник не подає хибної інформації на етикетці товару.

Окрім занурення у біологію та хімію, учні побували на психологічному тренінгу і занятті з фахової англійської мови, на якому мали змогу вивчити деякі наукові терміни.

Пізнавальними для юних хіміків і біологів були екскурсії до Національного музею медицини України й Інституту біохімії НАН України, відвідування меморіального музею О. В. Палладіна.

Активним було і дозвілля молоді: переважно заняття спортом: волейболом, фехтуванням тощо. Усі учасники школи отримали свідоцтва про навчання.