На період літніх канікул у столиці працюють 74 дитячі пришкільні табори, які відвідують понад п’ять тисяч дітей. Інспектори ДАІ наразі відвідують ці заклади і проводять з дітьми заняття з безпеки дорожнього руху.

Днями урок з дорожньої грамоти відбувся у таборі відпочинку «Соняшник», розташованому на базі навчального закладу № 8 в Оболонському районі.

Тематичний урок із безпеки дорожнього руху відбувся в актовій залі. Спершу діти уважно слухали інспектора ДАІ Катерину Вороніну, яка розповідала  про основні правила для пішоходів, пасажирів і велосипедистів, після чого переглянули навчальний фільм «Правила дорожнього руху – правила життя».

Ще один приємний сюрприз очікував малечу. На вулиці, у дворі школи, діти мали змогу сфотографуватися на згадку у патрульному міліцейському автомобілі та побувати в ролі інспектора ДАІ.

«Знання дітьми дорожньої грамоти допоможе уникнути лиха на дорозі, і дітлахи зможуть безпечно гуляти на вулиці,- переконана Катерина Вороніна. – Однак розповідати про ази дорожньої грамоти повинні і батьки, зокрема своїм власним прикладом показувати маленьким учасникам дорожнього руху, як слід поводитися на проїжджій частині».

За повідомленням департаменту освіти і науки КМДА