У Кремінній розпочались військово-польові збори для дітей і молоді «Єдина Україна». Урочисте відкриття відбулось 1 липня на базі відпочинку «Лісова поляна». Про це повідомляє сайт Мінмолодьспорту.

“Ми як представники регіональної влади повинні приділяти значну увагу патріотичному вихованню молоді, адже саме за молодим поколінням наше майбутнє. Сподіваюсь, що спільними зусиллями ми зможемо долучити до табору не тільки дітей із Сєвєродонецька та Рубіжного, а й дітей, які проживають на лінії розмежування”, – зазначив  начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Антон Волохов під час відкриття зміни.

Як розповіли організатори, спершу було заплановано провести один заїзд зборів, проте діти так захопились таким «табором», що було вирішено провести ще одну одинадцятиденну зміну.

“Дітей треба змалечку вчити любити свою Батьківщину, і доносити їм, що Україна – єдина та неподільна держава. Мені дуже приємно що такий проект справді зацікавив дітей і молодь”, – поділився один з організаторів зборів голова Рубіжанської організації «Ніхто крім нас» Віталій Доброжан.

Цього разу на збори приїхали 30 дітлахів, віком від 7 до 16 років. Вони будуть жити на базі та вчитися у військових захищати себе, надавати першу медичну допомогу, розвивати здібності в орієнтуванні на місцевості та навчатися військової дисципліни.

Зазначимо, на перший заїзд військово-польових зборів «Єдина Україна» приїхали майже 40 дітей із Сєвєродонецька та Рубіжного.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу