За результатами Європейських ігор-2015, які відбулися в Баку (Азербайджан) з 12 по 28 червня 2015 року, Україна увійшла до першої десятки найсильніших країн серед 42 держав світу. Національна збірна посіла восьме місце, здобувши 46 нагород, – вітчизняні спортсмени вибороли 8 золотих, 14 срібних та 24 бронзові медалі.

Полтавську область на цих змаганнях представляли двоє спортсменів. Це студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Марія Кічасова (веслування на байдарках та каное) та Олександр Хижняк (бокс).

Марія Кічасова – єдина представниця прекрасної статі, яка прославляла Полтавщину, – у четвірці на байдарках посіла шосте місце.

Одним із кращих серед українців показав себе майстер спорту міжнародного класу Олександр Хижняк, який завоював бронзову медаль і проторував шлях до отримання ліцензії на участь в Іграх ХХХІ Олімпіади в Бразилії. До цих змагань Олександра готували полтавські тренери: його батько – заслужений тренер України Олександр Олександрович Хижняк та університетський наставник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури факультету фізичного виховання, майстер спорту СРСР Сергій Володимирович Кіприч.

2 липня з Олександром Хижняком зустрівся ректор університету доктор філологічних наук, професор Микола Степаненко, який від імені ректорату, професорсько-викладацького складу та студентства Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка привітав студента факультету фізичного виховання та його наставників із новим спортивним досягненням. Під час зустрічі Олександр розповів ректорові про перебіг спортивних змагань у столиці Азербайджану.

Прес-служба ПНПУ імені В. Г. Короленка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу